Startpagina Wetgeving

Plant bomen tegen droogte, mét subsidie

Landbouwers die een subsidie willen aanvragen voor de aanplant van een boslandbouwsysteem, kunnen vanaf nu tot uiterlijk 21 september 2018 inschrijven. Boslandbouwsystemen bieden heel wat voordelen, zeker bij lange droogteperiodes zoals nu, omdat ze de onderliggende teelten beschermen.

Landbouwers die een subsidie willen aanvragen voor de aanplant van een boslandbouwsysteem in het najaar 2018 - voorjaar 2019, kunnen vanaf nu tot uiterlijk 21 september 2018 inschrijven. Inschrijven kan via het e-loket van het Departement Landbouw en Visserij op www.landbouwvlaanderen.be

Subsidiebedrag

Het subsidiebedrag bedraagt maximaal 80% van de aanplantkosten (exclusief BTW). Hieronder vallen de...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Wetgeving

Wie is er aansprakelijk bij wildschade door bejaagbare soorten?

Wetgeving In Landbouwleven van 7 november werd de administratieve procedure uiteengezet voor het verkrijgen van een vergoeding bij het Agentschap voor Natuur en Bos (ANB) voor wildschade afkomstig van niet-bejaagbaar wild en beschermde diersoorten. Schade veroorzaakt door bejaagbaar wild wordt daarentegen niet vergoed door de Vlaamse overheid, omdat zij de bestrijding van dat wild niet belemmert.
Meer artikelen bekijken