Vlaams paard populair bij publiek op Agriflanders
Het Vlaams paard was ook dit jaar aanwezig op Agriflanders in Flanders Expo te Gent. Op deze vierdaagse (van 16 tot en met 19 januari) was de meervoudige kampioene, Sully Van Belle, vertegenwoordigster van het ras.

Dat het Vlaams paard door het publiek gesmaakt wordt, blijkt uit het feit dat voor de opnames van het zaterdagochtendprogramma Weekwatchers van Ruben Van Gucht op Radio 2, Sully Van Belle werd gekozen als achtergrond. Zij kwam mooi in beeld en uit de positieve reacties van de bezoekers van de stand achteraf, bleek dat haar passage duidelijk niet onopgemerkt was gebleven.
Gastoptreden
Bijkomend stelde het Vlaams paard zich tweemaal voor met een gastoptreden in de show- en prijskampring van hal 8 tijdens de pauzes van de nationale prijskamp van de Shetland-pony. Vlaams paard Victor toonde zich als recreatiepaard, met maar liefst 3 voltigenummers van Julie en Auke Talpe. Zij waren op hun best en brachten elk een eigen nummer en een duo-optreden. Ook Quo Vadis van de Rosdamhoeve, met als amazone Stéphanie Baccarne, presenteerde zich heel mooi. Samen met Auke Talpe brachten zij een mooie choreografie over een liefdesrelatie vol aantrekken en afstoten.
Veel interesse in Vlaams paard
Dat er een grote interesse was in het Vlaams paard werd ook gemerkt op de stand. Daar passeerden zeker op zaterdag 18 en zondag 19 januari getrouwe, maar ook nieuwe geïnteresseerden.
Ook PlattelandsTv vroeg een interview met de voorzitter van het Vlaams paard, Jurgen Talpe, waarbij voltige in de spotlights werd gezet. Dit interview werd in het weekend van 1 en 2 februari uitgezonden. Kortom, voor het Vlaams paard was de editie van 2025 van Agriflanders meer dan geslaagd.