Startpagina Actueel

Vlaanderen voorziet ILVO een subsidie van 433.000 euro voor versnelde uitrol van Klimrek

Op voorstel van Vlaams landbouwminister Hilde Crevits besliste de Vlaamse regering om een subsidie van 433.000 euro toe te kennen aan ILVO voor het project Klimrek. Bedoeling is om 180 unieke melkveebedrijven te begeleiden in reductie van klimaat- en milieu-impact.

Klimrek biedt landbouwers een klimaattraject op maat aan om het bedrijf klimaatvriendelijker en meer klimaatrobuust te maken.

Door middel van een klimaatscan krijgen landbouwers inzicht in hun eigen klimaat-en milieu-impact, en via de klimaatkoers krijgen zij de ecologisch en economisch best passende maatregelen op maat van hun bedrijf aangereikt.

Het project loopt over een periode van 1 jaar (2022). Het uiteindelijke doel is om tegen 2025 de volledige...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Actueel

Studie loopt over stalbranden

Actueel Prevent Agri werkt aan een studie over stalbranden in Vlaanderen. In Vlaanderen worden gegevens over boerderij- of stalbranden niet systematisch bijgehouden. Dat probleem werd eerder al aangekaart door gouverneur Carl Decaluwé van West-Vlaanderen.
Meer artikelen bekijken