Startpagina Melkvee

“Altijd trots geweest, maar goed gesprek nodig”

De grote ventilator in de nok maalt naarstig zijn grote wieken rond in de stal van Leo Dox in Oostham. Maar ook in het hoofd van dochter-opvolger Silke maalt het, net zoals in het hoofd van heel wat andere jonge Danone-leveraars. “Wij zijn altijd goed geweest bij Danone, maar de manier waarop het nu gaat is toch een beetje respectloos.”

Waardig maar vastberaden, zo kon de actie van een groep jonge boeren vorige week aan de poorten van Danone in Rotselaar het best omschreven worden. Ze hadden van Danone te horen gekregen dat er een productiestop komt. In theorie geen volledige stop, maar een groeipercentage van 2 %. In de feiten beknot het wel sterk de groeikansen van een aantal (jonge) boeren met plannen.

Groei in achterhoofd

Ook Silke Dox uit...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Melkvee

Handelsconflicten verstoren de zuivelmarkten

Economie Raf Beyers, adviseur bedrijfsontwikkeling en risk management bij United Experts, overliep met ons op 10 maart zowel de financiële situatie in de wereld als de evoluties op de internationale zuivel- en voedermarkten. De beslissingen van Trump blijven hier impact op hebben.
Meer artikelen bekijken