Startpagina Bedrijfsnieuws

Mechanisatiebedrijf Kraakman opent 9 nieuwe vestigingen in Noord- en Oost-Nederland

Kraakman breidt zijn werkgebied uit met 9 nieuwe vestigingen in Noord- en Oost-Nederland na het faillissement van branchegenoot GroeNoord. Het mechanisatiebedrijf is vooral actief in Noordwest-, Midden- en Zuid-Nederland en zal na deze overname ook klanten van John Deere in het noorden en oosten van het land bedienen.

Leestijd : 2 min

Na het faillissement van branchegenoot GroeNoord in februari van dit jaar, was er onduidelijkheid over het dealerschap van John Deere in Noord- en Oost-Nederland. Met de opening van deze 9 vestigingen – 7 landbouw- en 2 tuin- en parkvestigingen – maakt Kraakman een einde aan de onzekerheid in de markt. Het bedrijf gaat als John Deere-dealer voor heel Nederland opereren.

Kraakman zegt zelf met de opening van de nieuwe vestigingen een belangrijke stap te zetten in de eerder uitgesproken ambitie richting landelijke dekking als dealer van John Deere en merken als Kramer, AVR, Krampe, Siloking en Veenhuis. “Het is onze ambitie om meer vestigingen te openen en het dealerschap in heel Noord- en Oost-Nederland verder uit te breiden.” Kraakman zal in een eerste fase – naast de nu geopende vestigingen – werken met een mobiele serviceorganisatie van zo’n 46 servicebussen. “Hierdoor kunnen klanten in het hele gebied per direct bediend worden.”

De nieuwe locaties worden onderdeel van het netwerk van Kraakman. Het bijna 100 jaar geleden opgerichte bedrijf komt hiermee op een totaal van 26 vestigingen in heel Nederland en meer dan 550 medewerkers. De nieuwe vestigingen worden geopend in Akkrum (Friesland), Dronten (Flevoland), Zijldijk (Groningen), Oldehove (Groningen), Smilde (Drenthe), 2 vestigingen in Dalen (Drenthe) en 2 vestigingen in Emmeloord (Flevoland). “De opening van nog meer vestigingen wordt op dit moment onderzocht, waarbij het doel is om een serviceorganisatie en een netwerk van specialisten op te bouwen, waarmee klanten in heel Nederland bediend kunnen worden”, besluit Kraakman.

Kraakman

Lees ook in Bedrijfsnieuws

Halve eeuw Twin Rotor- maaidorsers bij New Holland

Bedrijfsnieuws New Holland viert dat het 50 geleden zijn eerste maaidorsers met Twin Rotor-dors- en -scheidingstechnologie introduceerde. De productlijn, die gestart is met één enkel model in 1975, is uitgegroeid tot een compleet assortiment de dag van vandaag, aangevoerd door de nieuwe CR10 en CR11.
Meer artikelen bekijken