Startpagina Beurzen

Agromek, de grootste landbouwvakbeurs van Noord-Europa

De Deense landbouwbouwvakbeurs Agromek heeft om de 2 jaar zijn stek in de beurshallen van Herning. Je vindt er tal van Scandinavische innovaties voor de veehouderij en mechanisatiewereld.

Leestijd : 1 min

Agromek in Herning is al tientallen jaren dé ontmoetingsplek voor de agrarische sector in het noordelijk gedeelte van Europa.Tijdens de editie van november 2022 werd de draad terug opgepikt na de coronaperiode. Er werden zo’n 40.000 bezoekers geteld.

Agromek24_Blomst_Streg_Dato_Green_UK logo

Weliswaar trekt deze beurs voornamelijk Denen, Noren, Finnen en Zweden aan, toch vinden ook heel wat standhouders en bezoekers uit de rest van Europa hun weg naar deze Scandinavische beurs.

In de 14 beurshallen van Herning zullen ook dit jaar zowat 550 standhouders present zijn. De Scandinavische veehouderij legt andere accenten dan bij ons. Zo staat dierenwelzijn er dikwijls nog hoger op de agenda. Dit jaar gaat er extra veel aandacht naar nieuwe technieken in de energiesector. Alle standhouders voor deze snel evoluerende sector worden voor het eerst in een aparte hal samen gezet.

Je kunt deze vierdaagse beurs bezoeken van woensdag 26 november tot en met vrijdag 29 november, telkens van 9 uur tot en met 17 uur, op woensdag 27 november blijven de deuren van het MCH Messecenter in Herning open tot 20 uur. Vanuit Brussel is het een autorit van ongeveer 950 km,of boek een vlucht naar de luchthaven van Billund.

AV

Lees ook in Beurzen

Meer artikelen bekijken