Belgapom-notering vroege aardappelen daalt opnieuw
Op 13 augustus bedraagt de Belgapom-notering voor vroege aardappelen 150 euro/ton (zonder btw) of 159,00 euro/ton (met btw). Zonder btw is dat opnieuw 25 euro/ton minder dan vorige week. De marktstemming is stabiel, wat betekent dat het aanbod gelijk is aan de vraag.

De Belgapomprijsvoor vroege aardappelen is de meest gehanteerde prijs waargenomen op de vorige werkdag voor machinegerooide aardappelen van vroege rassen voor verwerking tot diepgevroren aardappelproducten, veldgewas 35 mm+, frietgeschikt, af producent, los op wagen, voor onmiddellijke levering/ophaling.
De Belgapomprijs wordt vastgesteld door een commissie met 5 vertegenwoordigers uit de sectie verwerking en 5 vertegenwoordigers uit de sectie handel van Belgapom.
Dit artikel is alleen voor abonnees
U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt
Al abonnee of geregistreerd?
Log in of Activeer uw abonnement