Startpagina Archief

Steeds minder melkveehouders

Op vrijdag 29 maart stelde het Melkcontrolecentrum Vlaanderen (MCC) haar jaarverslag van 2023 voor. “We kunnen hier in Vlaanderen een sterk staaltje koemelken presenteren aan iedereen die het wil zien. De cijfers in dit jaarverslag bevestigen dat”, aldus MCC-voorzitter

Tom Van Nespen.

Directeur Benedikt Sas stelde op vrijdag 29 maart het jaarverslag van het Melkcontrolecentrum Vlaanderen voor. Financieel had het MCC een goed jaar. “We hebben meer opbrengsten gerealiseerd dan begroot en de kosten onder controle gehouden”, zei Sas. Uiteindelijk maakte het centrum bijna 250.000 euro winst.

...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

Voedermaatregelen verminderen klimaatimpact van melkvee

Veeteelt Veeteelt heeft een impact op klimaatverandering via de uitstoot van broeikasgassen zoals methaan. De rundveesector moet methaan reduceren zoals vastgelegd in het Convenant Enterische Emissie Rundvee (CEER). De uitvoering van dat convenant wordt dit jaar geëvalueerd.
Voir plus d'articles
Meest gelezen