Startpagina Archief

Meer duurzaamheid en rendement

dankzij precisielandbouw

De ‘State of the Union’ die eind januari in Oudenaarde doorging, toonde de geïnteresseerden hoe we dankzij precisielandbouw samen op de snelweg van meer duurzaamheid en rendement kunnen.

Meerdere partners staken de koppen bij elkaar om duiding te geven bij het gekozen thema. Karel Beel was een van de eerste sprekers van de avond. Hij staat aan het hoofd van de firma Beel uit Wortegem-Petegem, die al 92 jaar bestaat. De firma is actief in de land- en tuinbouw met een specialisatie in oogstmachines en grondverzet. Ondertussen kwam daar ook de sector ‘Smart Farming & Construction’ bij.

Van perceels- naar plantniveau

Pieter Claeys, productspecialist Smart Farming bij firma Beel, nam na Karel Beel het woord en...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

Voedermaatregelen verminderen klimaatimpact van melkvee

Veeteelt Veeteelt heeft een impact op klimaatverandering via de uitstoot van broeikasgassen zoals methaan. De rundveesector moet methaan reduceren zoals vastgelegd in het Convenant Enterische Emissie Rundvee (CEER). De uitvoering van dat convenant wordt dit jaar geëvalueerd.
Voir plus d'articles
Meest gelezen