Startpagina Verkiezingen

Werkgroep Landbouw vandaag uit de startblokken

Donderdag 27 juni komen de eerste werkgroepen die onderhandelen over de vorming van een nieuwe Vlaamse regering, waaronder die van Landbouw, een eerste keer samen. Dat bevestigt de woordvoerder van formateur Matthias Diependaele.

De betrokken werkgroepen - met daarin onderhandelaars van N-VA, Vooruit en cd&v - hebben maandagavond de onderhandelingstekst van N-VA ontvangen, hebben nadien 2 dagen leestijd gekregen en kunnen nu aan de slag. Concreet starten vandaag (27 juni) de werkgroepen Landbouw en Cultuur-Media-Jeugd-Onroerend Erfgoed. Vrijdag komt ook de werkgroep Wonen een eerste keer samen.

Intussen is ook een tweede reeks onderhandelingsnota's klaar. In principe kunnen ook die werkgroepen vanaf het weekend bijeenkomen.

Intussen...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Verkiezingen

Provincieraden en gedeputeerden geïnstalleerd

Verkiezingen Op maandag 2 december werden de nieuwe deputaties in de 5 Vlaamse provincies geïnstalleerd. Tegelijk werden de bestuursakkoorden voor de komende 6 jaar voorgesteld. De provincies Oost-Vlaanderen en Antwerpen krijgen een nieuwe gedeputeerde voor Landbouw, in de andere 3 provincies blijven die op post.
Meer artikelen bekijken