Startpagina Akkerbouw

Tarweprijs op laagste niveau in jaren

Op de termijnmarkt in Chicago is de prijs van tarwe gedaald naar het laagste niveau in bijna 3 jaar tijd.

Sinds begin dit jaar is de tarweprijs al zowat 13% gezakt. Er is een grote aanvoer vanuit Rusland, 's werelds grootste uitvoerder van tarwe.

Ook de productie in Australië - wereldwijd een grote exporteur - zal naar verwachting toenemen, terwijl er gunstige weersvooruitzichten zijn voor tarwe in de VS. Maïs en soja noteren ook aan de laagste prijzen in jaren.

Belga...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Akkerbouw

Kies voor geteste vroege of late maïsrassen

Maïs 2024 was een slecht maïsjaar. An Schellekens van het Landbouwcentrum voor Voedergewassen (LCV) ging in het kader van ‘LCV Actueel’ – 13 studievergaderingen over voedergewassen in heel Vlaanderen – onder meer in op wat maïstelers konden leren uit dat jaar. “Vroege rassen bieden dankzij hun kortere teeltduur gewoonlijk iets meer zekerheid dan late rassen. Belangrijk is vooral dat je kiest voor rassen die getest werden.”
Meer artikelen bekijken

Vind uw droomjob in de land- en tuinbouw

Putse Dairy Farm

Putte, Antwerpen, België

Solliciteer nu

Vind de medewerker die echt bij u past.

Plaats een vacature
Bekijk alle vacatures