Startpagina Actueel

Aantal faillissementen in de landbouwsector steeg sinds 2019

De sector landbouw en visserij telde in 2022 80 faillissementen, 2 meer dan in 2019 en het hoogste aantal in deze sector sinds 2015.

Enkel de sector vervoer en opslag kende ook een stijging van het aantal faillissementen in 2022 ten opzichte van 2019. Dat blijkt donderdag 19 januari uit cijfers van Statbel.

Vorig jaar zijn in het Vlaamse gewest over alle sectoren heen het hoogste aantal faillissementen geregistreerd sinds 2013. In Wallonië en Brussel werd in 2022 dan weer een daling opgetekend van het aantal faillissementen.

Sanne Nuyts

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Actueel

Aandachtspunten inzake voeding en mogelijke aandoeningen nu schapen met lammeren terug de wei op gaan

Schapen Na een kletsnat najaar en een natte winter zijn we sinds een paar weken in een droogte beland. Die kwam een vlotte grasgroei zeker niet ten goede, mede door de lage temperaturen ‘s nachts. Intussen is de grasgroei toch op gang gekomen. De piek van de aflamperiode is achter de rug en ooien en lammeren kunnen opnieuw de wei op. Wat zijn aandachtspunten voor elke schapenhouder in deze periode?
Meer artikelen bekijken