Startpagina Actueel

Team Belgium tweede in Nations Cup Aachen

De editie 2022 van CHIO Aachen was dit jaar terug op volle kracht, volledig uitverkocht met ruim 40.000 toeschouwers voor de Nations Cup op donderdagavond 30 juni. Maar ook met Belgische ruiters die ervoor gingen en Belgisch gefokte paarden, die een doorslaggevende rol speelden bij de resultaten van de 3 beste landenteams. Het wordt een heerlijke gewoonte om dit te mogen beleven!

Het parcours was door en door ‘Aachens’, hoog en bestemd voor doordenkers. De Duitse ploeg zette de Nations Cup volledig naar zijn hand, dankzij Jana Wargers met Limbridge (Holst - Limbus x Cambridge), Christian Kukuk en Mumbai 3 (BWP - Diamant de Semilly x Nabab de Rêve), Janne Friederike Meyer met Messi van ’t Ruytershof (BWP - Plot Blue x For Pleasure) en Andre Thiem met Chakaria (Chap 47 x Askari 173).

Chef d’équipe Otto Becker verklaarde achteraf dat hij met deze zege in de moeilijkste...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Actueel

Wolschurft, typische winterkwaal bij schapen

Schapen Hebben jouw schapen in de winter last van (erge) jeuk? Zijn ze onrustig en schuren ze vaak tegen de hekken in de stal? Zie je kale plekken met korsten op hun huid? Dan is de kans groot dat ze last hebben van wolschurft.
Meer artikelen bekijken