Startpagina Archief

Opnieuw een Winterfunshow

Na het grote succes tijdens de voorbije 2 edities wordt de Winterfunshow een derde maal georganiseerd door het Belgisch Stamboek voor het Miniatuurpaard. Ook de Shetland-pony’s en het Vlaams paard tonen hun kunnen op de piste in hal 8.

Paarden troef tijdens het weekend op Agriflanders. Vanop het paardeneiland is er op 18 januari tussen 8 en 10 uur zelfs ook een live-uitzending van De Weekwatchers (Radio 2) met Ruben Van Gucht.

Miniatuurpaard

Elk jaar organiseert het Belgisch Stamboek voor het Miniatuurpaard (BMP) meerdere wedstrijden voor miniatuurpaarden. Op deze wedstrijden worden verschillende reeksen aangeboden, waarbij de diversiteit van het miniatuurpaard zoveel mogelijk aan bod komt.

De belangrijkste reeksen zijn de kwaliteitsreeksen,...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

Voedermaatregelen verminderen klimaatimpact van melkvee

Veeteelt Veeteelt heeft een impact op klimaatverandering via de uitstoot van broeikasgassen zoals methaan. De rundveesector moet methaan reduceren zoals vastgelegd in het Convenant Enterische Emissie Rundvee (CEER). De uitvoering van dat convenant wordt dit jaar geëvalueerd.
Voir plus d'articles
Meest gelezen