Startpagina Actueel

Hogere tarwenoteringen op de wereldmarkt

De noteringen voor tarwe op de wereldmarkt noteren hoger, net zoals de gerstnoteringen. De noteringen voor maïs en sojabonen zijn op de wereldmarkt dan weer dalend. Dat blijkt uit gegevens van de EU-IGC.

Over het algemeen zijn er hogere tarwenoteringen op de wereldmarkt door onder meer de resultaten van de recent door Egypte gehouden inschrijving, valutaire ontwikkelingen en een verdere neerwaartse bijstelling van de verwachte productie in het seizoen 2021-22. De oogstwerkzaamheden op het noordelijk halfrond bevinden zich in de laatste fase, ondanks dat er hier en daar door regen wat vertraging is opgetreden.

Europa verwacht door onverwachte regen in bepaalde delen een iets lagere productie. In...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Actueel

Graanproductie gestegen dit jaar

Akkerbouw De productie van bijna alle granen is gestegen, zo leert een voorlopige raming van de Belgische oogst 2025. Ook de productie van aardappelen en suikerbieten is omhooggegaan, meldt het Belgische statistiekbureau Statbel begin november.
Meer artikelen bekijken